SIHHAT İŞ GÜVENLİĞİ ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ YÖNETİMİ VE OSGBLER BİRLİĞİ DERNEĞİ OLARAK İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜNE YENİ ATANAN SAYIN  İSMAİL GERİMİ 31 MART 2017 TARİHİNDE MAKAMINDA ZİYARET ETTTİK .

SIHHAT İŞ GÜVENLİĞİNİ TEMSİLEN YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ SAYIN MURAT COŞAR VE YÖNETİM KURULU ÜYEMİZ SAYIN BİLAL YURT ZİYARETE KATILMIŞ VE YENİ GÖREVİNDE SAYIN GENEL MÜDÜRE BAŞARILAR DİLEMİŞLERDİR.

ZİYARETTE SAYIN GENEL MÜDÜR YENİ GÖREVİNDE NELER YAPMAYI DÜŞÜNDÜĞÜ HAKKINDA, VİZYON VE MİSYON OLARAK NASIL BİR YOL İZLENECEĞİ KONUSUNDA YÖNETİM KURULU ÜYELERİMİZE BİLGİ AKTARMIŞTIR.

SIHHAT İŞ GÜVENLİĞİ OSGB"Yİ DE SEKTÖRDEKİ ÖNCÜLERDEN OLMASI SEBEBİYLE YAKINDAN TAKİP ETTİĞİNİ VE BAŞARILI ÇALIŞMLARINI TAKDİR ETTİĞİNİ BEYAN EDEREK BİZLERİ MUTLU ETMİŞTİR. AYNI KARARLILIK VE BAŞARI İLE DEVAM EDİLMESİ TEMENNİSİNDE BULUNARAK YÖNETİMİMİZE TEŞEKKÜR ETMİŞTİR.

YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ SAYIN MURAT COŞAR"DA ZİYARETTE YAPTIĞI KONUŞMADA ;

6331 SAYILI YASA YÜRÜRLÜĞE GİRMEDEN ÖNCE FAALİYETE BAŞLAYAN FİRMAMIZIN SADECE TİCARİ AMAÇ İÇİN BU ALANDA FAALİYET GÖSTERMEDİĞİNİ , ASIL GAYENİN    İNSAN HAYATI VE SAĞLIĞININ OLDUĞUNU ,BU KONUYU  HER ŞEYDEN KUTSAL GÖRDÜKLERİNİ VE BİRİNCİ ÖNCELİĞİN BU OLDUĞUNU BELİRTMİŞTİR. SEKTÖRE YÖN VEREN BİR FİRMA OLMANIN BİZLERE YÜKLEDİĞİ SORUMLULUĞUN FARKINDA OLDUKLARINI VE BUNUN İÇİN HER ZAMAN DAHA İYİ HİZMET SUNMA KONUSUNDA SÜREKLİ VE DEVAMLI GAYRET İÇİNDE OLDUKLARINI BELİRTMİŞTİR.

YÖNETİM KURULU ÜYEMİZ SAYIN BİLAL YURT"DA ZİYARETTE ;

KURULUŞUNA ÖNCÜLÜK ETTİĞİMİZ OSGBLER BİRLİĞİ DERNEĞİ KURULUŞ VE FAALİYETLERİ HAKKINDA SAYIN GENEL MÜDÜRE BİLGİ VERMİŞTİR.SEKTÖRÜMÜZÜN SORUNLARI HAKKINDA DA BİLGİLENDİRMEDE BULUNARAK KENDİLERİNDEN DESTEK VE BİRLİKTE ÇALIŞMA İRADESİ GÖSTERMELERİNİ İSTEMİŞTİR.

SAYIN GENEL MÜDÜR İSMAİL GERİM  BUNDAN SONRA SÜREKLİ OLARAK ORTAK PLATFORMLARDA BULUŞMAK İSTEDİĞİNİ BELİRTEREK 04--07 MAYIS 2017  TARİHİNDE GAZİANTEP"DE YAPILACAK İŞ GÜVENLİĞİ HAFTASI ETKİNLİĞİNE SIHHAT OSGB VE DİĞER DERNEK ÜYELERİMİZİ BİZZAT DAVET ETMİŞ VE KATILIMDA BULUNMAMIZI RİCA ETMİŞTİR.

 

WhatsApp Destek Hattımız
+90 507 146 93 14

×