BU YIL 04-07 MAYIS 2017 DE GAZİANTEP'DE DÜZENLENEN 31. İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ HAFTASI ETKİNLİĞİNE SIHHAT OSGB OLARAK KATILDIK.

TOPLANTININ ANA TEMASI '' HEDEF SIFIR'' OLARAK BELİRLENMİŞTİR. ÖZELLİKLE İNŞAAT VE MADEN SEKTÖRÜNDE İŞ KAZASINI SIFIRA İNDİRMEK İÇİN TÜM TARAFLARIN YAPMASI GEREKENLER ELE ALINDI.

TOPLANTIYA KATILAN YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ MURAT COŞAR YAPTIĞI KONUŞMADA ;

OSGBLER BİRLİĞİ DERNEĞİNİN KURULUŞ AMACI VE YAPILAN ÇALIŞMALAR HAKKINDA KATILIMCILARA BİLGİLENDİRME DE BULUNAN SAYIN COŞAR;

OSGBLER BİRLİĞİNİN KURUCUSU VE YÖNETİMİNİ OLUŞTURAN SIHHAT OSGB'NİN  TEMEL İLKESİ İŞİNİ HAKKIYLA VE DÜRÜSTÇE YAPAN OSGBLERLE BİRLİKTE HAREKET EDEREK SEKTÖRE YÖN VERMEKTİR.

BU İŞİ SADECE TİCARET OLARAK GÖREN VE İŞ AHLAKI OLMAYAN

KALİTE VE DÜRÜSTLÜKLE  HİZMET VERMEYEN OSGBLERLE MÜCADELEMİZ HUKUK ÇERÇEVESİNDE SÜRDÜRECEĞİMİZİ  TOPLANTIDA YAPTIĞIMIZ KONUŞMALARDA  ÖZELLİKLE BELİRTTİK

04 -07 MAYIS 2017 TARİHİNDE GAZİANTEP"DE DÜZENLENEN  İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ HAFTASI

ETKİNLİKLERİNE OSGBLER BİRLİĞİ VE SIHHAT OSGB YÖNETİM KURULU OLARAK TAM KADRO KATILDIK.

ÇALIŞMA BAKANLIĞI ÜST YÖNETİMİ İLE YAPMIŞ OLDUĞUMUZ GÖRÜŞMELERDE KENDİLERİNİNDE HEM FİRMA OLARAK HEMDE DERNEK OLARAK TAKİP ETTİĞİMİZ ÇİZGİDEN TAVİZ VERMEDEN BAŞARILI ÇALIŞMALARIMIZA DEVAM ETME YÖNÜNDE ALDIĞIMIZ DESTEK DE BİZİ AYRICA MUTLU ETTİ. ÇALIŞMA BAKAN YARDIMCISI ORHAN YEGİN VE İŞ GÜVENLİĞİ GENEL MÜDÜRÜ SAYIN İSMAİL GERİM VE GENEL MÜDÜR YARDIMCISI BURHANETTİN KURT İLE BAŞBAŞA YAPTIĞIMIZ İKİLİ GÖRÜŞMELER BİZLERİN İSTEK ÖNERİ VE TALEPLERİNİ AKTARMA KONUSUNDA ÇOK FAYDALI OLMUŞTUR. YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ MURAT COŞAR VE YÖNETİM KURULU ÜYEMİZ BİLAL YURT KATILDIKLARI TOPLANTILARDA SEKTÖRÜN ÖNCÜSÜ OLMANIN VERDİĞİ SORUMLULUKLA HAREKET EDEREK DİĞER OSGB YETKİLİLERİNE BİRLİKTE HAREKET ETME KONUSUNDA LİDERLİK YAPMAYA DEVAM EDECEKLERİNİ BELİRTMİŞLERDİR.  

WhatsApp Destek Hattımız
+90 507 146 93 14

×